forum.truba.ua www.TRUBA.ua
Водоснабжение и Отопление
Вентиляция и Кондиционирование
 возврат в форум   Помощь  Поиск  Регистрация  Вход 
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8
Печать
Автор Тема:

Стагнация гелиосистемы

 (Прочитано 27074 раз)
timoha
Активист

Сообщений: 105

Поблагодарили 9

« Ответ #75 : 26 Ноябрь 2013, 23:30:33 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #75 : 26 Ноябрь 2013, 23:30:33 »

Вы свое оборудование знаете?

в предложение которое приводилось ранее значится коллектор - СРС 45 star azzurro. SolarKeymark 011-7S089 R на него лежит тут: http://www.dincertco.tuv.com/registrations/60064646?locale=en


а то с чем вы сравнивает коллектор это AQUA PLASMA 19/50 (011-7S1889 R).  или для вас это один и тот же коллектор?
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #76 : 27 Ноябрь 2013, 00:03:22 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #76 : 27 Ноябрь 2013, 00:03:22 »

чесно кажучи тими даними ніколи не користувався, але ж це при 1000 Вт/м2 і 30°С зовнішньої температури, такі умови бувають лише 10%  часу нарік
та щей дотого всього вода в ролі теплоносія, в якої фізикохімічні властивості кращі

Тобто в колекторі 30° і на дворі 30° тепловтрати = 0 це і є оптичний коефіцієн продуктивності колектора, а як відомо він в плоского кращий
Ваше порівняння відповідає практично декільком тиждням роботи колектора в самий жаркий період року




Ви хоч в одного виробника бачили другий лист сертифікату солар кеймак тесту
Чомусь саме його практично ніхто не виставляє, ні Вайлант, ні Віссманн, я вже не говорю про наших узкоглазих колег
А все тому що після таких оприлюднень, все відразу стане на свої місця і пісюнами мірятись буде вже неможливо
а так в кожного виробника своя стратегія виводу продукту на ринок, і кожен з них, дійсно в певних аспектах кращий
і спорити з деякими фактами просто не логічно, проте кожен відстоює свою думку




Ви як професіонал самі прекрасно знаєте, що наприклад для підігріву відкритого басейну в літній період застосовувати вакуумний колектор просто безглуздо, а для отримання високої температури при великій ∆Т його використання являється виправдвним

проте більшість женеться за прибутком і продають кінцевому клієнту не тільки колектора, а ще й радіатори для утилізації тепла, це не талановитий продавець, а безмозглий проектант

Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #77 : 27 Ноябрь 2013, 00:22:15 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #77 : 27 Ноябрь 2013, 00:22:15 »


а то с чем вы сравнивает коллектор это AQUA PLASMA 19/50 (011-7S1889 R).  или для вас это один и тот же коллектор?

Aqua Plasma це теж вакуумний колектор Paradigma, кий має трохи кращі показники ніж CPC Star azurro, тому я і взяв його за приклад,
як що Вас це так бентежить можу перерахувати і з простим колектором, все одно він буде мати кращу продуктивність ніж плоский
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #78 : 27 Ноябрь 2013, 00:29:05 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #78 : 27 Ноябрь 2013, 00:29:05 »

База данних сертифікатів Solar Keymark  всіх колекторів, які представлені на європейському ринку за прямою ссилкою, 1762 сертифікатів різних виробників

http://solarkey.dk/solarkeymarkdata/qCollectorCertificates/ShowQCollectorCertificatesTable.aspx (http://solarkey.dk/solarkeymarkdata/qCollectorCertificates/ShowQCollectorCertificatesTable.aspx)
Записан
Alexandr.Karpov
Заскочил на минутку

Сообщений: 12

Поблагодарили 1

« Ответ #79 : 27 Ноябрь 2013, 11:41:56 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #79 : 27 Ноябрь 2013, 11:41:56 »

Отчень интересные выводы.
Выходит - вакуумные коллекторы вообще никакого смысла не имеют? до разницы температур в 60гр.?
То есть до температуры воздуха около 0гр?

Зависит от задания. Если взять среднегодичную выработку тепла то плоские не на много отстают от вакуумных (чего не скажешь о цене). А вобще есть еще одно преимущество "плоских", у них есть небольшие теплопотери и в зимний период, когда их заносит снегом, они оттаивают и нет необходимости их чистить, а вот вакуумники придется после каждого снегопада чистить.
Записан
Alexandr.Karpov
Заскочил на минутку

Сообщений: 12

Поблагодарили 1

« Ответ #80 : 27 Ноябрь 2013, 11:56:39 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #80 : 27 Ноябрь 2013, 11:56:39 »


а то с чем вы сравнивает коллектор это AQUA PLASMA 19/50 (011-7S1889 R).  или для вас это один и тот же коллектор?

Aqua Plasma це теж вакуумний колектор Paradigma, кий має трохи кращі показники ніж CPC Star azurro, тому я і взяв його за приклад,
як що Вас це так бентежить можу перерахувати і з простим колектором, все одно він буде мати кращу продуктивність ніж плоский

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.
Записан
gelio-maestro
Дока

Сообщений: 181

Поблагодарили 55
Откуда (Город): Симферополь

www.gelio.crimea.ua


« Ответ #81 : 27 Ноябрь 2013, 12:01:23 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #81 : 27 Ноябрь 2013, 12:01:23 »

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.
Интересный вопрос... Подмигивающий
А на сколько больше производительность Мерседеса по перевозки попы, относительно перевозки попы на Чери?
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #82 : 27 Ноябрь 2013, 12:05:12 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #82 : 27 Ноябрь 2013, 12:05:12 »


а то с чем вы сравнивает коллектор это AQUA PLASMA 19/50 (011-7S1889 R).  или для вас это один и тот же коллектор?

Aqua Plasma це теж вакуумний колектор Paradigma, кий має трохи кращі показники ніж CPC Star azurro, тому я і взяв його за приклад,
як що Вас це так бентежить можу перерахувати і з простим колектором, все одно він буде мати кращу продуктивність ніж плоский

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.


Його роздрібна ціна на 20% більша, річна продуктивність при температурному робочому режимі 70°С теж на 20% більша, його пропонуємо при малій площі даху, як альтернативу двом колекторам з меншою площею,
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #83 : 27 Ноябрь 2013, 12:05:47 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #83 : 27 Ноябрь 2013, 12:05:47 »

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.
Интересный вопрос... Подмигивающий
А на сколько больше производительность Мерседеса по перевозки попы, относительно перевозки попы на Чери?


 Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #84 : 27 Ноябрь 2013, 12:12:51 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #84 : 27 Ноябрь 2013, 12:12:51 »

Я ще ніколи не порівнював обидва колектора
ось результат


Записан
Alexandr.Karpov
Заскочил на минутку

Сообщений: 12

Поблагодарили 1

« Ответ #85 : 27 Ноябрь 2013, 12:20:19 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #85 : 27 Ноябрь 2013, 12:20:19 »

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.
Интересный вопрос... Подмигивающий
А на сколько больше производительность Мерседеса по перевозки попы, относительно перевозки попы на Чери?

Явно не на столько, на сколько он дороже.
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #86 : 27 Ноябрь 2013, 12:24:43 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #86 : 27 Ноябрь 2013, 12:24:43 »


 Если взять среднегодичную выработку тепла то плоские не на много отстают от вакуумных (чего не скажешь о цене). А вобще есть еще одно преимущество "плоских", у них есть небольшие теплопотери и в зимний период, когда их заносит снегом, они оттаивают и нет необходимости их чистить, а вот вакуумники придется после каждого снегопада чистить.

вакуумні і без тепловтрат гарно справляються зі снігом



а стосовно продуктивності то Ви помиляєтесь, чим більша різниція температури тим вища продуктивність, який смисел підігрівати воду на маленьку дельту, що б потім гріти котлом? Як що одразу можна отримувати високотемпературний теплоносій з колектора



як що на дворі нуль, а вколекторі +15° і потужність сонячного випромінювання 400 Вт/м2 (перемінна хмарність) то в такому випадку продуктивність плоского набагато нижча, а вже при дельті в 45К лише 30%
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #87 : 27 Ноябрь 2013, 12:28:22 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #87 : 27 Ноябрь 2013, 12:28:22 »

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.
Интересный вопрос... Подмигивающий
А на сколько больше производительность Мерседеса по перевозки попы, относительно перевозки попы на Чери?

Явно не на столько, на сколько он дороже.

зато комфорту більше і престижно, а це складова психологі людини і на цьому заробляють, як би стояла задача суто пересування то всі б на конях їздили б))
Записан
Alexandr.Karpov
Заскочил на минутку

Сообщений: 12

Поблагодарили 1

« Ответ #88 : 27 Ноябрь 2013, 12:38:24 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #88 : 27 Ноябрь 2013, 12:38:24 »

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.

зато комфорту більше і престижно, а це складова психологі людини і на цьому заробляють, як би стояла задача суто пересування то всі б на конях їздили б))

Оба производителя премиум сегмента и рассчитаны на комфорт и состоятельного покупателя, тут я полностью согласен. А как на счет сервиса, тех. поддержки? Vaillant имеет официальный независимый сервисный центр в Украине а так же последние 2 года ведет борьбу с демпингом.
Записан
S.Bill
Дока

Сообщений: 237

Поблагодарили 6
Откуда (Город): Київ


« Ответ #89 : 27 Ноябрь 2013, 13:16:09 » Re: Стагнация гелиосистемы
« Ответ #89 : 27 Ноябрь 2013, 13:16:09 »

На сколько больше производительность и на сколько дороже конечная стоимость? Есть ли смысл (допустим) получать 10% производительности за 30-40% конечной номинальной цены? Как мне кажется это самый важный вопрос.

зато комфорту більше і престижно, а це складова психологі людини і на цьому заробляють, як би стояла задача суто пересування то всі б на конях їздили б))

Оба производителя премиум сегмента и рассчитаны на комфорт и состоятельного покупателя, тут я полностью согласен. А как на счет сервиса, тех. поддержки? Vaillant имеет официальный независимый сервисный центр в Украине а так же последние 2 года ведет борьбу с демпингом.



Вайлант почав вести боротьбу з демпінгом коли почав втрачати долю ринку газових котлів, бо почали на базарі ними торгувати і продавці заробляли по 200грн і раділи з того, тим сами створили вкрай не вигідні умови для монтажних фірм

в боротбі за продаж деякі наші партнери теж не дотримувались правил продажу (максимальна знижка для кінцевого споживача)
все не проконтролюєш, але намагаємось теж контролювати ринок, хоча в нас не такі об'єми продажу як на ринку котлів

ну про вийлонтовський сервіс теж є де що сказати, але в рамках ділової етики промовчу
ми являємось їхнім дестрибютором і саме за демпінгу перейшли на інші бренди котлового опалення

Стосовно Парадігми, то основний склад запчастин в Києві, я завжди доступний по телефону, відправка по всій Україні максимум два дні (Крим)
 намагаємось пропорційно до об'ємів продажу через своїх партнерів в різних областях формувати мінімальний склад запчастин

надаємо любу підтримку партнерам (крім фінансової))), навіть при форсмажорних обставинах намагаємось вирішувати питання разом, тому що в першу чергу це імідж Сахари, а вже потім тих брендів які представляємо, ми зацікавлені в довготривалих відносинах з кожним партнером і присутності на ринку опалювальної техніки, я говорю про сою сферу відповідальності - Paradigma

Кожен партнер може використовувати наш навчальний клас в своїх цілях цілком безкоштовно, приходьте з своїми клієнтами, партнерами
намагаємось представити в себе на сайті велику кількість технічної документації по великій кількості різного опалювального обладнання




Записан
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8
Печать
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines