melnik
Заскочил на минутку
Сообщений: 12
Поблагодарили 1
Откуда (Город): Киев
|
|
« Ответ #1 : 04 Март 2016, 13:12:43 » Re: Який насос краще вода - вода чи повітря - вода?
« Ответ #1 : 04 Март 2016, 13:12:43 » |
|
Це різні речі. Які неможливо порівнювати. Енергію теплові насоси можуть витягати з грунту, грунтових вод і атмосфери, відповідно теплові насоси класифікують на:
-Теплові насоси "земля-вода", які встановлюються в земльні свердловини або ж розміщаются горизонтально по поверхні землі. Перевага таких теплових насосів : температура грунту завжди більш-менш стабільна, висока надійність та довговічність і відносно недорога вартість монтажу для горизонтального розміщення.
- теплові насоси "повітря-вода", зовнішній блок яких монтується на стіну або дах будівлі і витягає енергію з атмосфери, зовні дуже схожий з кондиціонером. Величезним перевагами цих теплових насосів являється простота і дешевезна монтажу, невисока первинна вартість. З недоліків - мала ефективність в регіонах з дуже низькими температурами повітря. На даний момент теплові насоси повітря-вода - оптимальне рішення в плані рентабельності.
- Теплові насоси "вода-вода". Колектор таких теплових наосов встановлюється на дні водоймища або в свердловині з грунтовими водами і збирає накопичене за літній сезон сонячне тепло. Принцип роботи такого теплового насоса аналогічний принципу роботи теплового насоса "земля-вода". До перевага теплових насосів типу вода-вода можна віднести високий стабільний ккд, але основним мінусом - дорожнеча установки, особливо якщо робити свердловини.
Тепловий насос опалювання ефективно працює тільки в низькотемпературних системах, з застосуванням водяної теплої підлоги або панельних радіаторів з великою площею поверхні. Тобто в системах опалювання з темпаратурой теплоносителоя в межах40-50С. Як правило, теплові насоси опалювання встановлюють в житлових будинках, промислових об'єктах, басейнах, торговельних центрах, готелях.
Залежно від териториального місцезнаходження і можливостей монтажу, встановлюють теплові насоси такого типу, які дозволять максимально ефективно витягати тепло з довкілля. Грамотний теплотехнічний розрахунок, оптимальний підбір потужності і раціональний монтаж дозволяють оптимізувати витрати, що дозволить говорити про високу рентабельності установки теплового насоса. Якщо Вам потрібна індивідуальна консультація стосовно придбання теплового насосу звертайтесь.
|