forum.truba.ua www.TRUBA.ua
Водоснабжение и Отопление
Вентиляция и Кондиционирование
 возврат в форум   Помощь  Поиск  Регистрация  Вход 
Страниц: 1 [2]
Печать
Автор Тема:

Научная работа

 (Прочитано 5567 раз)
Mikhail
Дока

Сообщений: 836

Поблагодарили 56
www.vodoprovod.ua


« Ответ #15 : 16 Март 2011, 15:08:51 » Re: Научная работа
« Ответ #15 : 16 Март 2011, 15:08:51 »

Думаю вы без труда найдете предприятие, которое снабдит вас исходными данными при условии, что в результате работы вы им предложите конкретные меры по энергосбережению. Даже если это будет теоретическая разработка.
Записан
econom
Заскочил на минутку

Сообщений: 7


« Ответ #16 : 27 Март 2011, 10:34:47 » Re: Научная работа
« Ответ #16 : 27 Март 2011, 10:34:47 »

Может быть стоит расчитать какой - нибудь объект с различными источниками тепла... например, за год... отапливать газом, дровами, электричеством... но это серьёзная работа... Сравнение всех показателей... выводы на перспективу...ну, так что - то...

Хлопці, давайте по-серйозному.
1. Зазвичай керівник САМ визначає тему для дисертації в межах СВОЇХ наукових інтересів. В межах ПРОБЛЕМИ яку він вивчає.
2. Але майбутній аспірант повинен продемонструвати свою схильність до НАУКОВОЇ роботи.
3. Треба чітко розрізняти інженерну роботу (хоч би якої складності вона була) і наукову. Для цього є відповідні критерії.
4. Не всяка дипломна має перспективу вирости до кандидатської (наукової).
5. Будь-які за об'ємами та складністю інженерні розрахунки за наявними методиками і порівняння кількісних результатів цих розрахунків НІКОЛИ не стануть НАУКОВОЮ роботою. Це просто - інженерна задача ВИБОРУ раціонального рішення.

Якщо ТС шукає допомогу - напишіть мені. Спробуємо щось зробити.
Мені потрібні молоді люди, які цікавляться наукою в царині енергоефективності.

ПС. Ваш і-мейл не працює.
Записан
Страниц: 1 [2]
Печать
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines